W kręgu tajemnic "Riese"

Okładka książki W kręgu tajemnic "Riese"
Łukasz KazekBartosz Rdułtowski Wydawnictwo: Technol Seria: Militarne serkrety militaria, wojskowość
militaria, wojskowość
Militarne serkrety
Technol
2008-01-01
2008-01-01
9788360762073
wojsko

więcej Więcej

Pan Kazek jest świetną osobą, było mi dane uczestniczyć w jeden wycieczce po Górach Sowich z Nim jako przewodnikiem.
Nie tylko świetny głos ( podobny do głosy Pana Wołoszańskiego) ale i pasja z jaką opowiadał o historii i ciekawostkach sprawiała, że wpadało się w trans.
Po zakończeniu wyprawy kupiłam książkę i również się nie zawiodłam.

Tę książkę przeczytałam, po spotkaniu z autorem. Zachęciła mnie do tego jego osobowość.
Mało znałam ten wątek historyczny, bo to nigdy nie był mój ulubiony przedmiot, a chyba nie poświęca za wiele uwagi tematowi Riese.
Autorzy, bo jest ich dwóch, chociaż tylko jeden z nich napisał książkę, wiele czasu poświęcili na rozmowy z ludźmi, którzy pamiętali tamte wydarzenia. A...

O riese to w tej książce jest niewiele. Ale ciekawa ze względu na opisy zarówno polaków jak i niemców rzeczywistości powojennej na terenach gór sowich.

• Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • Priorytety do kolekcji
  • Tajemnice, kosmos - ufo - zjawiska paranormalne, s-f
  • Posiadam / I i II Wojna Światowa, okres MW
  • historia
  • Chcę Przeczytać - IIWŚ
  • Poszukiwane

Dodaj cytat z książki W kręgu tajemnic "Riese"