Wiośnin. Panna Młodości

poezja
Zysk i S-ka
2008-01-01
2008-01-01
poezja miłość zakochani wiosna sen Irlandia

Okładka książki Antologia WYSPY. Port pierwszy Józef Baran, Ernest Bryll, Wojciech Chmielewski, Stefan Chwin, Przemysław Dakowicz, Jacek Dehnel, Martyna Deszczyńska, Małgorzata Goraj-Bryll, Wacław Holewiński, Tomasz Jastrun, Wojciech Kaliszewski, Wojciech Kudyba, Krystyna Lars, Marek Ławrynowicz, Janusz Majewski, Monika Małkowska, Piotr Matywiecki, Piotr Milewski, Marek Nowakowski, Kazimierz Orłoś, Tomasz Różycki, Elżbieta Sawicka, Adrian Sinkowski, Tadeusz Sobolewski, Rafał Wojasiński
Ocena 0,0
Antologia WYSP... Józef Baran, Ernest...
Okładka książki Kwartalnik literacko-artystyczny "Metafora" nr 26 (107) Leonid Andrejew, Wojciech Bonowicz, Ernest Bryll, Ryszard Grzywacz, Urszula Kozioł, Ewa Lipska, Michał Piętniewicz, Jędrzej Soliński, Ireneusz Staroń, Paulina Subocz
Ocena 10,0
Kwartalnik lit... Leonid Andrejew, Wo...
Okładka książki Poezja Dzisiaj Danuta Błaszak, Krzysztof Boczkowski, Ernest Bryll, Piotr Dumin, Joanna Kalinowska, Jarosław Klejnocki, Anna Maria Mickiewicz, Zbigniew Milewski, Stanisław Nyczaj, Maksymilian Tchoń, Jan Tulik
Ocena 9,0
Poezja Dzisiaj Danuta Błaszak, Krz...