Antologia poetów polskich 2017

Nie wiem, czy przystoi oceniać książkę, w której zostało się opublikowanym, jednak tak obszerne wydanie poetyckie nie powinno pozostać bez echa. W tomie znajdziemy wiele współcześnie piszących poetów i poetek, których teksty przeniosą nas nie tylko w inny świat, ale pozwolą na przynajmniej ogólne spojrzenie na to, co działo się w poezji w 2017 roku. Antologia nie jest antologią całkowitą, tj. zawiera jedynie teksty poetyckie osób, które się do niej zgłosiły, toteż czytelnik może poczuć niewielki niedosyt związany z brakiem wielu znanych i lubianych nazwisk obecnie piszących. Niemniej, zachęcam.

Dodaj cytat z książki Antologia poetów polskich 2017