Franklin i pokaz magii

Sharon Jennings Wydawnictwo: Debit Cykl: Franklin Seria: Czytamy z Franklinem literatura dziecięca
Patrycja Zarawska
Debit
Franklin
literatura dziecięca
Patrycja Zarawska
Czytamy z Franklinem

MaleWielkieKsiazki.blogspot.com
Magia to nie przelewki, a być iluzjonistą wcale nie jest łatwo. Przekonał się o tym nasz mały Franklin, kiedy chciał wykonać popisowy numer przed swoją publicznością.
Zaczął od naprawdę trudnego numeru i niestety zaproszeni koledzy byli mocno rozczarowani. Mały żółwik nie spodziewał się, że praca magika wymaga tylu ćwiczeń. Sądził, że od...

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci
  • Wspomnienia z dzieciństwa
  • Z biblioteki
  • Biblioteka
  • Książki z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Franklin i pokaz magii