Ludy starożytnej Anatolii

Magdalena Kapełuś Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A. Cykl: Mitologie świata (tom 22) popularnonaukowa
2008-01-01
Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A.
mitologia Anatolia
Mitologie świata (tom 22)
popularnonaukowa
mitologia Anatolia

Okładka książki Fascynacje folklorystyczne. Studia poświęcone pamięci Heleny Kapełuś Teresa Brzozowska-Komorowska, Wojciech Józef Burszta, Dionizjusz Czubala, Anna Engelking, Maria Janion, Magdalena Kapełuś, Jan Mirosław Kasjan, Piotr Kowalski, Katia Michajłowa, Dorota Simonides, Agata Skrukwa, Jerzy Sławomir Wasilewski
0,0
Fascynacje fol... Teresa Brzozowska-K...