Zabić coacha. O miłości i nienawiści do autorytetów w Polsce

Maciej Bennewicz Wydawnictwo: Onepress nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Onepress
coaching kariera zasoby ludzkie HR
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
coaching kariera zasoby ludzkie HR

Każdy w swoim życiu potrzebuje mentora, przewodnika lub kogoś kto pomoże łatwiej przejść przez życie. Jedni chodzą do psychologów, inni na spotkania grupowe aby wymieniać się swoimi doświadczeniami, a jeszcze inni są religijni i po prostu starają się czerpać autorytet z nauk Kościoła.
A jak w Polsce wygląda zawód Coacha? Jeszcze do niedawna można było usłyszeć od ludzi, że...

• Coaching
  • Ebook_PDF