Państwo Grey powrócili w nowym zwiastunie

LubimyCzytać
07.11.2017

Christian i Anastasia (już) Grey powrócili w pierwszym zwiastunie finałowej ekranizacji trylogii E. L. James czyli Nowego oblicza Greya. Film będzie miał premierę 9 lutego 2018 roku.

Ich przypadkowe spotkanie dało początek fali namiętności, która z czasem wcale nie osłabła. Wspólna codzienność okazała się nie lada wyzwaniem, któremu Anastasia i Christian dzielnie stawiają czoła w imię łączącego ich uczucia. Kochankowie wciąż dryfują po wzburzonym morzu uczuć, targani namiętnością i rozterkami, niepewni tego, co zgotuje im los. Czy najbardziej poruszająca historia miłosna ostatnich lat zakończy się happy endem? A może piękny sen przerwie były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę i cierpliwie czeka na swoją szansę?

Trylogia Pięćdziesiąt odcieni rozpętała na świecie prawdziwe szaleństwo. Sprzedaż w Stanach Zjednoczonych sięgnęła 15 milionów już w pierwszych trzech miesiącach sprzedaży. Dla porównania osiągnięcie takiego sukcesu zajęło trylogii Stiega Larssona trzy lata. 

Adaptację ostatniej części będziemy mogli zobaczyć na dużym ekranie już 9 lutego 2018. W rolach głównych wystąpią ponownie Dakota Johnson i Jamie Dornan.

Obejrzyjcie zwiastun i koniecznie dajcie nam znać czy zamierzacie wybrać się do kina!

Reklama

komentarze [13]

Sortuj:
827
223
08.11.2017 17:15

"najbardziej poruszająca historia miłosna ostatnich lat"? :D to chyba dla starych panien.


711
10
08.11.2017 17:13

Dlaczego premiera tego filmu jest w moje urodziny? Dlaczego???
Za jakie winy…;(


2047
275
08.11.2017 16:27

Ani mnie to ziębi ani parzy. Każdy lubi coś innego i to jest piękne. Jaki świat byłby nudny, gdyby wszyscy kochali tylko Miłoszewskiego albo tylko Dziady :P Myślę, że najgorsi są ci, którzy na różnych portalach w temacie Greya, jadą po nim i po jego fankach a w domowych pieleszach, po cichu zaczytują się w książce i cichcem idą na film do kina. Nie przyznawaniu się nie...

więcej

4052
747
07.11.2017 16:51

Łączę się w bólu z wszystkimi, którzy nie są fanami tej sagi, a będą musieli przez przynajmniej kilka najbliższych tygodni wysłuchiwać ekscytacji nad tym filmem :)

A tak na poważnie... Ja nie mam nic przeciwko fanom tej historii. Nie czytałam książki ani nie oglądałam filmu i nie wiem, czy się to kiedykolwiek zmieni, więc nie powinnam krytykować... Ale wysłuchiwanie od...

więcej

2902
34
07.11.2017 16:21

Ciekawe jak będą kręcić kolejne filmy skoro książki różnią się tylko perspektywą... A może mamy szczęście i to ostatni film?:D


371
84
07.11.2017 16:07

Jak ja się tu znalazłem?


3557
3
07.11.2017 16:11

Uciekaj;)


550
20
08.11.2017 10:24

Niestety za późno.. Teraz jak ktoś powie : "nowy Grey będzie 9 lutego" musisz pilnować, żeby ci się nie wyrwało "wiem już od dawna"


371
84
08.11.2017 16:20

@FlapperGirl - dopóki o tym nie napisałaś, nawet nie zwróciłem na ten detal uwagi. Swoim komentarzem skutecznie utrwaliłaś moją ograniczoną wiedzę na temat tego filmu :P


550
20
09.11.2017 08:07

Geniusz zła ;)


533
458
07.11.2017 14:55

Na pewno obejrzę :)


196
75
07.11.2017 14:12

Trzecia część, jak to niewiarygodnie szybko minęło. Osobiście nie mogę się doczekać i 9 luty jest już zarezerwowany dla Greya.


2791
4
07.11.2017 13:19

Zapraszamy do dyskusji.


zgłoś błąd