rozwiń zwiń

Zapraszamy na Targi Książki w Krakowie!

LubimyCzytać LubimyCzytać
16.10.2015

Już w przyszłym tygodniu odbędą się 19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. To wielkie święto branży wydawniczej oraz – w bynajmniej nie mniejszym stopniu – czytelników. Zobaczcie, co lubimyczytać.pl zaplanowało w tym roku dla gości Targów.

Zapraszamy na Targi Książki w Krakowie!

Czytelnia lubimyczytać.pl | 22-25.10 | stoisko B-13

Jeśli targowy zgiełk da się Wam we znaki, zajrzyjcie na nasze stoisko i odpocznijcie w strefie relaksu. Na gości czekają tu wygodne leżaki, wybór najciekawszych nowości wydawniczych do poczytania oraz audiobooki do posłuchania. Ponadto, będziecie mogli upamiętnić swoją wizytę na Targach, robiąc sobie zdjęcia w naszej fotobudce, które od razu zostaną wydrukowane w formie zakładek.

Panel dyskusyjny „Polska kryminałem stoi” | 24.10, godz. 10:00

Zaproszeni goście – Gaja Grzegorzewska, Katarzyna Puzyńska i Ryszard Ćwirlej – będą rozmawiać na temat kondycji polskich kryminałów, udowadniając, że w niczym nie ustępują one tym, jakże modnym w ostatnich latach, skandynawskim. Spotkanie poprowadzi Anna Misztak, redaktor naczelna LC.

Wymiana książek „Z półki na półkę” | 25.10, g. 14 – 16 | Sala Budapeszt C

Czy może być lepszy sposób spędzenia niedzielnego popołudnia niż spotkanie z innymi czytelnikami i wymienienie się z nimi przyniesionymi książkami? Mamy wątpliwości ;) Każdy z nas ma w domu książki, których już nie potrzebuje: to książki już przeczytane, albo takie, które były nietrafionym prezentem. Lubimyczytać.pl zachęca do tego, by dać im drugie życie i wymienić na książki przyniesione przez innych czytelników lub nowości przekazane przez współpracujące z serwisem wydawnictwa: Agora, Czwarta Strona, Media Rodzina, Muza, Otwarte, Sina Qua Non, Sonia Draga, Świat Książki, Prószyński i S-ka i Publicat.

Zasada wymiany pozostała niezmienna - możecie zabrać tyle książek, ile sami przynieśliście (maksymalnie 5 tytułów)! Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj

UWAGA! Prosimy nie przynosić bardzo zniszczonych książek. Nie wymieniamy podręczników, słowników, encyklopedii, atlasów czy innych nieaktualnych tytułów. Wymieniajmy się książkami, jakie sami chętnie zabralibyśmy do domu.

Przed przyjazdem zapoznajcie się z pełnym programem Targów, dostępnym na stronie: www.ksiazka.krakow.pl.


Konkurs!

Mamy do rozdania 25 wejściówek na Targi! Aby otrzymać jedną z nich, wpisujcie w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście wziąć w nich udział. Na Wasze odpowiedzi czekamy do poniedziałku. We wtorek ogłosimy wyniki. Życzymy powodzenia!


komentarze [47]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 20.10.2015 15:18
Administrator

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Wybraliśmy 25 laureatów, którzy otrzymają wejściówki na targi - te osoby otrzymały od nas wiadomości prywatne. Sprawdźcie swoje skrzynki ;)

Do zobaczenia w Krakowie!

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Marta Zagrajek 20.10.2015 11:53
Bibliotekarka

Nigdy nie byłam na żadnych Targach Książki, a myślę, że to świetna okazja dla bibliofila :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
klast 19.10.2015 23:24
Czytelnik

3 miesiące temu urodziłam synka i w końcu mam czas na książki. Kończę te, pozaczynane i sięgam po te, na które czasu nie starczało. Chciałabym zobaczyć, co nowego w literaturze dziecięcej i w niedzielę wymienić kilka właśnie przeczytanych pozycji na coś nowego. Niedługo też Mikołaj, może uda mi się znaleźć coś, w nowym wydaniu, z naszej beletrystyki dla męża, którego...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
introdukcja 19.10.2015 18:13
Czytelniczka

Choć w kolejce mogę postać,
na bilety dać pieniążki...
To pomóżcie mi się dostać -
na Krakowskie Targi Książki !!!

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
kaibmoz 19.10.2015 18:11
Czytelnik

Dzięki tejże wejściówce będę mógł poznać twórców ostatnio napisanych książek, spotkać grono miłośników literatury i zaaferowany kupić nowe pozycje. W takich miejscach myślę, że otwieramy się też na rzeczy których wcześniej nie braliśmy pod iwagę. Pozdrawiam

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Adolin 19.10.2015 14:39
Czytelnik

No cóż, myślę, że warto spróbować. Miałem w planach z przyjaciółką iść kilka razy na Targi Książki, ale niestety z reguły nasze finanse nie pozwalały na taki wyjazd. Może tym razem się uda.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Dividivi 19.10.2015 14:11
Czytelnik

Zawsze chętnie brałam udział w wymianie z "Półki na półę", a wejściówka może umili czas czekania do niedzieli.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
konto usunięte
19.10.2015 10:46
Czytelnik

Użytkownik wypowiedzi usunął konto

PolaTola 19.10.2015 09:40
Czytelniczka

Dlaczego chciałabym dostać wejściówkę na Targi Książki w Krakowie? Dlatego, że:
po pierwsze - aby uniknąć ogromnej kolejki, której doświadczyłam w tamtym roku, w wyniku czego całkowicie spóźniłam się na spotkanie z Jaume Cabre, czego do dziś nie mogę odżałować,
po drugie - aby zostało mi więcej funduszy na zakup książek dla siebie, moich dzieci, męża i przyjaciół, bo bez...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Agata Łojewska 18.10.2015 22:45
Czytelniczka

Bo to raj dla moli książkowych! Tysiące skrzących się okładek, na każdym rogu moc atrakcji - warsztaty, konkursy, spotkania, promocje. W dzisiejszych czasach można odnieść wrażenie, że dobra materialne stały się dla nas priorytetem. Cieszy mnie zatem fakt, że ludzie gromadnie przybywają na Targi i z tak wielkim zapałem szukają książek; że chcą oderwać się od tej szarej,...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej