Inu-Yasha. Baśń z feudalnych czasów - tom 15

Tłumaczenie: Witold Nowakowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Inu-Yasha, Klub Mangi". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Inu-Yasha : a feudal fairy tale
978-83-237-2435-3
manga
komiksy
luniaczek

Kolejna seria autorki słynnej mangi "Ranma 1/2". Magia, podróże w czasie i humor! Znakomita seria fantasy, osadzona w realiach japońskich mitów! Kagome jest nastolatką, która żyje we współczesnym Tokio. Dokładnie na swoje piętnaste urodziny zostaje wysłana przez demona 500 lat w przeszłość. Spotyka tam półdemona, który poszukuje pewnego kryształu, aby odzyskać pełną moc. Wbrew woli Kagome...

Kagome jest nastolatką, która żyje we współczesnym Tokio. Dokładnie na swoje piętnaste urodziny zostaje wysłana przez demona 500 lat w przeszłość. Spotyka tam półdemona, który poszukuje pewnego kryształu, aby odzyskać pełną moc. Wbrew woli Kagome demon przyłącza się do niej i ta przedziwna para rozpoczyna poszukiwanie magicznego kamienia.

Aiwlys | 2013-02-12
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: grudzień 2012

Tomik, który czytało mi się bardzo szybko i przyjemnie. Akcja, akcja, akcja i nowe postaci. A wiedziałam, że czegoś mi brakowało :)

MadameParadox | 2015-11-13
Na półkach: Mangi, Ulubione, Przeczytane