Ilustrowana encyklopedia ryb

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ilustrowana encyklopedia zwierząt". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Arystoteles
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-60910-08-5
dla dzieci, popularnonaukowa
GORMITI

Z myślą o miłośnikach dzikiej przyrody ukazała sie nowa seria-Ilustrowana Encyklopedia Zwierząt.
Każdy z tomów w oryginalanym ujęciu ukazuje bogactwo i różnorodność fauny.
Prezentuje niezwykłe fakty dotyczące budowy, życia i zachowań zwierząt.
Informuje o ich zadziwiających umiejętnościach i osiągnięciach. Z kart tej książki przemówią do Was Ryby.

Pafnucy | 2011-04-03

Trochę bryk, trochę kompilacja, ale umiejętnie zrobiona. Andrzej Trepka to zawodowy opisywacz osiągnięć, rekordów, tajemnic, niewyjaśnionych przyczyn, podejrzanych okoliczności, no i zwierząt (istot), których nie ma. Ale robi to tak, że pragnie się wierzyć w ich istnienie. Jeśli w dodatku ma się tak przedstawione gatunki żyjące w rzeczywistości - nic... Trzeba brać się za zmianę fachu i zostać ichtiologiem.

natka8812 | 2011-07-22
Ola | 2011-07-04