Suppli #9

サプリ (Sapuri)
manga
komiksy
Agnieszka

Okres noworoczny to czas odpoczynku, oderwania od pracy, a także wizyt w rodzinnych stronach. Wizyt, które nie zawsze upływają w sielskiej i miłej atmosferze. Na szczęście święta to tylko kilka dni zaburzających działanie agencji reklamowej. Po nich wszystko szybko wraca do normy. Czy tym razem też tak będzie? Czy grono współpracowników Fujii przetrwa w niezmienionym składzie kolejny rok? Czy Mizuhara poradzi sobie sama? Odpowiedzi na te pytania zawiera dziewiąty – przedostatni tom serii Suppli.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo.hanami.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwo.hanami.pl/