Lider źródła mocy

Wydawnictwo: Centrum Kreowania Liderów S.A.
biznes, finanse

To książka, która prezentuje sposoby zwiększania kompetencji każdego pracownika. Myślą przewodnią tej publikacji jest pogląd, że polityka organizacyjna, do której jesteśmy przyzwyczajeni, nie wywołuje u pracowników poczucia odpowiedzialności za wykonane obowiązki. Publikacja ta dowodzi, że poprzez branie współodpowiedzialności zwiększamy nasze kompetencje. Ta książka wskazuje, kto rzeczywiście powinien odpowiadać za przedsiębiorstwo. Kierownictwo ma duży wpływ na funkcjonowanie firmy, ale o jej losach rozstrzygają pracownicy.