Rachunkowość nie tylko dla księgowych

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
9788320816914
biznes, finanse

W książce Autor prezentuje nowoczesne metody strukturyzacji i programowania procesu rozwoju nowego produktu, jego projektowania i testowania oraz zarządzania portfelem projektów w procesie rozwoju nowego produktu, a także trendy i prognozy rozwoju nowych produktów, dowodząc, że postępująca globalizacja i rozwój technologii stawiają przed przedsiębiorstwem nowe wymagania, niezbędne do sprostania coraz ostrzejszym warunkom konkurencji..

iris_heels | 2013-05-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ekonomia