Etyka adwokacka /Komentarz

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
biznes, finanse

Etyka adwokacka to komentarz do obowiązującego w adwokaturze zbioru zasad etyki adwokackiej i godności zawodu. Obowiązki adwokatów nie ograniczają się tylko do znajomości przepisów prawnych. Równie ważna jest znajomość etyki zawodowej, warunkującej prawidłowe wykonywanie zawodu. W komentarzu autor poza tekstem podaje obszerne orzecznictwo oraz publikacje dotyczące etyki zawodowej adwokatów. Okładka: twarda, Rok wydania: 2008,

Krzysztof | 2016-08-24