Gwiezdne wojny. Wojny klonów: Tajna armia Dooku

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gwiezdne Wojny. Wojny Klonów,Wybierz swoje przeznaczenie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
Decide Your Destiny V: Dooku's Secret Army
A--

Wybierz się z bohaterami "Wojen Klonów" w niezwykłą podróż! Przeżyj własną przygodę. Za każdym razem, gdy sięgniesz po tę książkę, czeka cię inny los! Krążą plotki, że Hrabia Dooku gromadzi świetnie wyszkolonych żołnierzy, by raz na zawsze zniszczyć Zakon Jedi. Jako uczeń mistrza Jedi Plo Koona wyruszasz w niebezpieczną misję. Masz za zadanie odnaleźć i zniszczyć bazę treningową sił...

Krążą plotki, że Hrabia Dooku gromadzi świetnie wyszkolonych żołnierzy, by raz na zawsze zniszczyć Zakon Jedi. Jako uczeń mistrza Jedi Plo Koona wyruszasz w niebezpieczną misję. Masz za zadanie odnaleźć i zniszczyć bazę treningową sił przeciwnika. W trakcie wyprawy odwiedzisz wiele różnych planet i poznasz niejedną interesującą istotę. Ale czy będziesz mógł im zaufać? Czy zdołasz wykonać misję, zanim zostaniesz wykryty?

bartmix | 2015-07-12
Hawkeye | 2014-02-06