83-900396-0-5
seksuologia, seks
Kamulka84

Książka napisana jest interesująco, porusza wiele zagadnień i problemów wiążących się z rozwojem psychoseksualnym, więziami partnerskimi, życiem seksualnym, obyczajowością erotyczną. Jest przejrzysta, dostarcza wielu wartościowych informacji. Napisana ze swadą oraz ciepłem wobec tematu i Czytelnika. Przewaga psychologicznej perspektywy jest dodatkową zaletą tej pracy. Autor ujawnia doświadczenie terapeutyczne, erudycję w przedmiocie, wyważone poglądy, kulturę w traktowaniu tych zagadnień. – prof. dr hab. med. Zbigniew Lew-Starowicz

robertG | 2013-04-07
Renata | 2012-12-05