Dyskusje o książce Uciekaj, Króliku

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Ja weekend spędzę czytając:  Opowieści z Akademii Nocnych Łowców Opowieści z Akademii Nocnych Łowców i jak skończę to przeczytam jeszcze:  Okrutny książę Okrutny książę :)
3 lata temu
Pierwsze słowa
,,Cała w nieskazitelnej czerni, z jasno upudrowaną twarzą w cieniu kapelusza, z ustami koloru bakłażana i rzęsami jak jedwabne wachlarzyki, słynna aktorka Aniela Żeromska, przez przyjaciół zwana Kłamczuchą, siedziała za kierownicą opla."
3 lata temu
Wyzwanie tematyczne 2017 (czeskie)
@tsantsara - Dzięki za listę, być może zdążę uzupełnić pkt 12 do końca roku...:)
6 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2016 roku
Ilościowo było tego dość mało w porównaniu do przedmówców bo zaledwie 29 książek, w tym 2 ebooki. Największe pozytywy to:  Łuk triumfalny Łuk triumfalny  Folwark zwierzęcy Folwark zwierzęcy  Pod gołym niebem
52 książki w 2016
51/52 M. Czubaszek, A. Andrus „Każdy szczyt ma swój Czubaszek” 52/52 H. Mankell "Mężczyzna, który się uśmiechał" 53/52 J. Deaver "Tańczący trumniarz" 54/52 A. Pilipiuk "Kroniki Jakuba Wędrowycza" 55/52 J. Deaver "Puste krzesło"
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (sierpień 2016)
"Dopadłam" ostatnio;):  Boskie. Włoszki, które uwiodły świat Boskie. Włoszki, które uwiodły świat  Umiarkowana dieta paleo Umiarkowana dieta paleo  Kuchnia polska bez pszenicy. Ponad 300 sprawdzonych domowych przepisów
Pokazuje 6 z 10
Zobacz kolejne