Dyskusje o książce Ksiądz Rafał

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
33 tyg. temu
Dzień matki - jaką kupić książkę?
26 maj obchodzić będziemy Dzień Matki, pomyśl że książka jako prezent z tej okazji może okazać się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Coroczne święto nakazuje obdarowywać JE kwiatami lub drobnymi upominkami. Wybór podarku może nastręczać trudności, dlatego warto pamiętać, że doskonałym prezentem na Dzień MATKI będzie...
6 lata temu
[Zakończony] Prawdziwie leniwa niedziela - wygraj pakiet książek od Świata Książki
Filiżanka rzeczywiście bardzo ładna, książki czekają na leniwą niedzielę, do każdej stosowna zakładka. Też nie sądziłam, że tak szybko dostanę wygraną. Bardzo dziękuję:)
Ksiązki z... myślą..
No to nie pozostaje nic innego jak zawitać do biblioteki ;) <jupi>
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (II kwartał 2014)
 To, co zostało  Głos serca  Najdłuższa podróż była promocja w empik, 3 książki za 2:) jak tu nie skorzystać...
9 lata temu
Poszukuję książek (archiwalny 2)
Witam . Posiadam książki do wymiany ( ewentualnie sprzedaży ) : Delirium  Delirium Spętani przez Bogów  Spętani przez Bogów Pocałunki z piekła  Pocałunki z Piekła Cisza  Cisza Finale  Finale Jeden dzień  Jeden dzień
11 lata temu
Pokazuje 6 z 12