Noc i ciemność

Endless night
83-7023-981-1
powieść, sensacja, kryminał
dona

Oto jeszcze jedna znakomita książka, w której autorka przedstawiła perypetie bohaterów w nowym, zaskakującym ujęciu. Wszystko zaczęło się od złowieszczej wróżby starej Cyganki. Michael Rogers, prosty chłopak, zawsze miał wielkie ambicje: marzył o bogatej, pięknej żonie, wspaniałym domui zakosztowaniu wszelkich uroków życia. Udało mu się te marzenia zrealizować, ale cygańska pzrepowiednia w...

Wszystko zaczęło się od złowieszczej wróżby starej Cyganki. Michael Rogers, prosty chłopak, zawsze miał wielkie ambicje: marzył o bogatej, pięknej żonie, wspaniałym domui zakosztowaniu wszelkich uroków życia. Udało mu się te marzenia zrealizować, ale cygańska pzrepowiednia w nieoczekiwany sposób odmienia jego życie.
Kolejna powieść mistrzyni kryminału, której książki, tłumaczone na wiele języków, osiągnęły nakład ponad 100 mln egzemplarzy.