100 pomysłów na ciasta bez pieczenia

kulinaria, przepisy kulinarne
Pascal
2023-09-27
2023-09-27

niby takich publikacji jest wiele....
niby takich przepisów jest na pęczki...
jednak każdy autor na swój sposób inaczej ku swym przepisom przyciąga.

Ania Lekka, która czaruje słodyczami. Bez pieczenia, bez tempa, bez wymagań kulinarnych. Lekko :) podchodzi do przepisów i do tworzonych smaków. Bawi się kontrastami, bawi się samym faktem bycia w kuchni i przy lodowce, bo piekarnik korzyści z niej raczej nie ma.
A przepisy?
1/3 z nich zawiera składniki, jakie każdy znajdzie w swej lodówce (nawet nie bardzo wyposażonej). Reszta wymaga choćby 30% śmietanki do ubijania, czy czegoś, co trzeba kupić. Ale żadna przeszkoda nie stoi na drodze do szaleństw ze słodkościami. DODAM - prostymi przepisami, które są fajne, szybkie i PYSZNE. I jakie kolory!!! wszystko powala, zachwyca i INSPIRUJE.

niby takich publikacji jest wiele....
niby takich przepisów jest na pęczki...
jednak każdy autor na swój sposób inaczej ku swym przepisom przyciąga.

• Rodzina
  • Żywność, diety i przepisy