Tattoo Girls Photobook (4)

Okładka książki Tattoo Girls Photobook (4) Anne Anthea
Okładka książki Tattoo Girls Photobook (4)
Anne Anthea Wydawnictwo: Self Publishing albumy
40 str. 40 min.
albumy
Self Publishing
2022-07-29
2022-07-29
40 min.

Nawet mi w niczym nie przeszkadza literówka na okładce w tej serii, każda książką ją ma. Bardzo lubię takie albumy, z kilku powodów. Między innymi dlatego, że nie ma w nich żadnej treści, więc nie udajemy, że coś, co ma być do oglądania jest książką do czytania. Album dosyć cienki, na matowym papierze, ale i bardzo niedrogi, stąd moje upodobanie do tej serii. Bardzo lubię wytatuowane kobiety (ba, jestem jedną z nich!) i mimo iż modelki w większości mają mniej dziar niż ja to oglądam je z przyjemnością. Wytatuowane ciało jest dla mnie po prostu ładniejsze od niewytatuowanego, tak samo jak pomalowane paznokcie lepsze od tych w wersji saute itd., to już personalna preferencja.
Wszystkie modelki są bardzo ładne, mają też idealne ciała, nie wiem na ile to zasługa Photoshopa, na ile zabiegów, ale na pewno nie natury. Tak czy siak, mnie to odpowiada, bo tego oczekuję od takich albumów, przecież to nie są moje koleżanki, żeby mnie interesowało ich wnętrze, album jest po to, żeby sobie pooglądać ich wydziarane ciała, mniej lub bardziej ubrane.
Kocham tę serię i mam nadzieję dorwać więcej z cyklu!

• Tatuaże

Dodaj cytat z książki Tattoo Girls Photobook (4)