Dyskusje o książce Szklane księgi porywaczy snów

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
Z pierwszego wpisu tej gry: „Zabawa polega na tym, że piszemy tytuł książki w którym znajduje się słowo z tytułu poprzednika.”    Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka
1 dzień temu
Nie ocenia się książki po okładce, a po tytule można? Najbardziej intrygujące tytuły książek
Nie czytałam samej książki, ale nieodmiennie mnie zachwyca tytuł "Tak właśnie przegrywasz wojnę czasu". Opis brzmi dość tandetnie, tytuł nasuwa skojarzenia raczej z literatura piękną (w błędnym kontekście, do którego tak starannie przyzwyczaja nas LC wplebiscytach ;))... a jaka jest książka? Może kiedyś skuszę się na tytuł i sprawdzę
1993
1 tydz. temu
Czytamy w weekend
Tabucchi to jeden z niewielu pisarzy, po którego książki można sięgać bez zastanowienia - nigdy nie zawodzi.
12 tyg. temu
Czytamy w weekend
Muszę się odezwać, bo się uduszę:) śledzę sobie całą dyskusję i w temacie sensownych (moim zdaniem :)) kanałów książkowych na YT serdecznie polecam: "znalezione przeczytane", "esa czyta" (wiem już był wspomniany), "literatura ze środka Europy" (kiedyś chyba pod nazwą: "znak, litera, człowiek"). Kanał pani Ani z żółtą grzywką ("czytam i piszę"), też bardzo sensowny. A...
13 tyg. temu
Czytamy w weekend
Ja weekend spędzę czytając:  Opowieści z Akademii Nocnych Łowców Opowieści z Akademii Nocnych Łowców i jak skończę to przeczytam jeszcze:  Okrutny książę Okrutny książę :)
3 lata temu
wymienię/sprzedam (styczeń 2015)
wymienię m. in.:  Zmiennoskóra  Ponura drużyna  Fantazje i koszmary  Więzień Labiryntu  Rozkosze nocy  Partials. Częściowcy  Atlas chmur  Ostateczny argument królów
9 lata temu
Pokazuje 6 z 13