Wiedza o świecie w pytaniach i odpowiedziach

Tłumaczenie: Karol Sabath, Anna Dulanowska
Wydawnictwo: RTW
The great book of questions & answers
83-85-493-86-7
wiedza, świat
Pistacia

Bogato ilustrowana, ponad 200 niezwykle barwnymi zdjęciami, rysunkami oraz przejrzystymi wykresami, Wiedza o świecie jest cennym źródłem wiedzy, z którego młody czytelnik z pewnością będzie często korzystał. Wiedzę o otaczającym nas świecie przedstawiono w formie konkretnych pytań i wyczerpujących odpowiedzi. Poszukiwany problem można szybko odnaleźć, bowiem książkę podzielono na osiem części: Ziemia, Kosmos, Przyroda, Ludzie, Nauka, Środki transportu, Historia i religia, Sztuka i sport. Ponad 450 odpowiedzi na bardzo ważne pytania!

[opis wydawcy]

Arkadiusz Krzyżewski | 2014-07-06