Dyskusje o książce Złodziejka

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Luty 2019)
Wypożyczone :  Aberrations. Bestia się budzi Aberrations. Bestia się budzi Nowa książka autora cyklu Stracharz. Jestem ciekawy tego co dostanę i liczę na przyjemną lekturę :).  Księga Luster Księga Luster
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Czerwiec 2017 )
 Miasteczko Salem Miasteczko Salem  Martwa strefa Martwa strefa W końcu dorwałem :-)
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Maj 2017 )
A gdzie i w jakiej cenie dorwałaś "Atlas chmur" w tym wydaniu? :) Pytam, bo szukam dla siebie, a wszędzie ceny zwalają z nóg :(
6 lata temu
Czytamy w Święta
Bo ja nie znam się na literaturze ;) A z kolei reklama to podstawa, by w dzisiejszych czasach książka stała się "wybitną".
5 książek o Londynie
1/ P.D. James: "Niewinna krew", "Nie dla kobiety", "Przedsmak śmierci", "Ułomna ręka sprawiedliwości" - znakomite kryminały z Londynem w tle. 2/ Sarah Waters - "Muskając aksamit" 3/ Jennifer Worth - "Zawołajcie położną"
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (czerwiec 2016)
wypożyczone stosik dzisiejszy już lipcowy  Czarnobylskie truskawki Czarnobylskie truskawki  Gulasz z turula Gulasz z turula  Jaskiniowiec Jaskiniowiec  Miłość, szkielet i spaghetti
20627
Pokazuje 6 z 24