Dyskusje o książce Przerwana lekcja muzyki

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Uwolniona. Jak wykształcenie odmieniło moje życie Uwolniona. Jak wykształcenie odmieniło moje życie
2 godz. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
32 tyg. temu
Skokarzenia- książki
Okulary - szkło Śledztwo - protokół Język - rzeczownik Drewno - skład Szkoła - korytarz Morze - wiatr
1 rok temu
Szukam książek o trudnej tematyce.
 Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów  Tysiąc wspaniałych słońc Tysiąc wspaniałych słońc  Opowieść podręcznej
2 lata temu
Książki o depresji, samobójstwie
 Playlist for the Dead. Posłuchaj, a zrozumiesz Playlist for the Dead. Posłuchaj, a zrozumiesz  Zapisane w wodzie Zapisane w wodzie Jednak najbardziej polecam :  Wszystkie jasne miejsca
5 lata temu
Książki o chorobach psychicznych.
Antoni Kępiński - Schizofrenia Noemi Madejska - Malarstwo i schizofrenia Monika Obrębska - Styl mówienia w schizofrenii Janis Hunter Jenkins, Robert John Barrett - Schizofrenia, kultura i subiektywność - na krawędzi doświadczenia  Schizofrenia, kultura i subiektywność - na krawędzi doświadczenia Vittorino Andreoli - Moi wariaci. Wspomnienia...
5 lata temu
Pokazuje 6 z 22