SEO. Biblia

978-83-246-1786-9
seo, sem, pozycjonowanie, informatyka
angielski
Rafał

Książka "SEO optymalizacja wyszukiwania. Biblia" to kompletny podręcznik, który zaprezentuje Ci najskuteczniejsze praktyki, związane z optymalizacją stron internetowych pod kątem ich wyszukiwania. Dowiesz się między innymi, jak działają poszczególne wyszukiwarki. To pozwoli Ci zrozumieć, jakie czynniki powinieneś uwzględnić już przy projektowaniu struktury witryny. Nauczysz się automatyzować niektóre elementy optymalizacji, dobierać słowa kluczowe, opracowywać strategie dla linków sponsorowanych. Dowiesz się także, jak analizować efektywność swoich działań, aby na bieżąco monitorować skuteczność poszczególnych metod. Dzięki zdobytej tu wiedzy bez problemu zoptymalizujesz swoją stronę i zastosujesz skuteczne strategie pozycjonowania, zwiększając tym samym popularność witryny i generowane przez nią dochody!

Mikołaj Słowiński | 2016-02-16
Krzysztof Młodawski | 2015-01-18