Łodzie

2019-04-03
48 min.
Anna Piasecka-Byra
edukacja dla dzieci

Okładka książki M.O.D.A. Metki, Obcasy, Dżinsy, Adidasy Katarzyna Bogucka, Katarzyna Świeżak
M.O.D.A. Metki... Katarzyna Bogucka, ...

Piękne ilustracje. Przystępnie podane dzieje żeglugi. Niestety polskie wydanie zawiera kilka nieścisłości w terminologii. Warto pamiętać o wyborze tłumaczy-fachowców lub przynajmniej o konsultacjach ze specjalistami. Książki dla najmłodszych muszą być szczególnie bez zarzutu.

Przepięknie wydana publikacja. Istna perełka dla miłośników statków i transportu.

Bardzo graficzna książka dla dzieci 6-8 lat. W serii są jeszcze „Konie”. Obie pokazują tak naprawdę rozwój człowieka na przestrzeni wieków, uwzględniając jeden temat przewodni. Konie lub Łodzie. Obie przepiękne, pełne ciekawostek, mnóstwo faktów. Rewelacyjnie się czyta. Do tego pięknie wydane.

• Wokół Azji Południowo-Zachodniej (Bliskiego Wschodu)
  • Wokół Azji Wschodniej (Dalekiego Wschodu)
  • Język / Pismo / Mowa
  • Wokół Europy Południowej