Język C#. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie dla początkujących

Wydawnictwo: Videopoint
LubimyCzytać

Interesujesz się tworzeniem oprogramowania, ale nie wiesz, czy to zajęcie dla Ciebie? Ten kurs pomoże Ci rozwiać wątpliwości! C Sharp to jeden z pięciu najpopularniejszych języków programowania na świecie! Jest rozbudowany, wszechstronny, a przy okazji łatwy w nauce. Czy potrzeba czegoś więcej, by przekonać Cię do rozpoczęcia przygody z programowaniem? Dzięki szkoleniu Język C#. Kurs video....

Dzięki szkoleniu Język C#. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie dla początkujących, przygotowanemu przez eksperta z dużym doświadczeniem praktycznym i akademickim, opanujesz solidne podstawy języka C#. Nabędziesz także umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać w swojej karierze informatycznej.
Założeniem twórców C# było opracowanie języka programowania, który będzie prosty w użyciu, nowoczesny i w pełni obiektowy. Jego popularność oraz uznanie profesjonalistów świadczą o tym, że ten cel został osiągnięty.
Teraz niespełna dziewięć godzin dzieli Cię od swobodnego poruszania się w kodzie napisanym w tym języku. Nasz kurs pozwoli Ci bezboleśnie poznać możliwości, które daje język C#.

Przekonaj się, jak dzięki atutom języka C# oraz temu specjalistycznemu szkoleniu wzrosną Twoje szanse na rozwój oraz otworzą się nowe perspektywy.

Zatem do dzieła!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!