Wolny strzelec. Jak zarabiać 3 razy więcej i mieć 2 razy więcej czasu dla siebie. Moja historia od etatowca do freelancera

Wydawnictwo: Poltext
biznes, finanse
LubimyCzytać

Etat czy własna działalność gospodarcza? Co robić, by odnieść sukces jako wolny strzelec? Na te i inne pytania musisz sobie odpowiedzieć, zanim zaczniesz własną działalność: •    Jaka forma prowadzenia działalności? •    Praca w domu czy w wynajętym biurze? Czy muszę mieć księgową? •    Organizacja dnia pracy. Jak zwiększyć wydajność, kiedy jestem sam? •    Komputer, laptop, komórka,...

•    Jaka forma prowadzenia działalności?
•    Praca w domu czy w wynajętym biurze? Czy muszę mieć księgową?
•    Organizacja dnia pracy. Jak zwiększyć wydajność, kiedy jestem sam?
•    Komputer, laptop, komórka, nowoczesne oprogramowanie i jak je dobierać do swoich potrzeb? Bazy danych, kopie zapasowe – co mają zawierać?
•    Metody negocjowania wynagrodzenia. Od czego zależą stawki, jak określać wartość swojej pracy?
•    Ilu powinienem mieć klientów? Praca pośrednia czy bezpośrednia?
•    Z czego składa się zysk freelancera? Aktywne i pasywne elementy zysku i jak można na nie wpływać?
•    Jak zwiększać zysk przy wykonywaniu ciągle tego samego rodzaju pracy?
***
Marek Kądzielski przekonuje, że „bycie na swoim” oznacza liczne korzyści: wyższe zarobki, więcej czasu wolnego, satysfakcję płynącą z kontroli swego losu. Druga strona tego wyboru to ogromna samodyscyplina, wyrobienie w sobie „mentalności biznesmena”, umiejętne zarządzanie sobą. W książce Wolny strzelec Kądzielski w barwny i ciekawy sposób przedstawia zakręty i rozdroża drogi wiodącej od etatowca do freelancera – drogi, którą sam przebył. Dokładnie omawia specyfikę sytuacji wolnego strzelca na polskim rynku biznesowym, podaje wiele praktycznych i niebanalnych rad i przykładów, a także wskazuje najczęściej popełniane błędy i zdradza, jak ich unikać.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!