Just Juliet

Just Juliet
angielski
BlackDynamite

Juliet represents the road less traveled. Will Lena take it? Lena Newman is 17, her best friend’s a cheerleader, her boyfriend’s a football player, and as far as everyone is concerned, her life is sorted. But that’s before she befriends the new girl. Juliet is confident, slightly damaged, drop-dead gorgeous and a lesbian. Lena realizes that her interest goes beyond just friendship. She sets...

Juliet represents the road less traveled. Will Lena take it?

Lena realizes that her interest goes beyond just friendship. She sets off on a path of self-discovery where the loyalty of those closest to her will be tested.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/32069603-just-juliet

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/32069603-just-juliet