Dyskusje o książce Szczęśliwy T-shirt

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najbrzydsze okładki książek
Mam ogromny niesmak przy tej okładce. Chodzi o tą mine i poze, ja wiem, że ona została zrobiona specjalnie w taki sposób, że to wyraz artystyczno-markietingowy, ale dla mnie jest brzydka. Warto dodać, że nic nie mam do Pani na zdjęciu jest dla mnie neutralna:  Mam wątpliwość Mam wątpliwość
3 lata temu
wymienię/sprzedam (grudzień 2014)
| | | | | | | | | | | | każda po 10zł lub kilka razem to wtedy cena do uzgodnienia :) zainteresowanych proszę o wiadomość lub maila: poplawska.mail@gmail.com
9 lata temu
książki które zmieniły świat!
Harry Potter i kamień filozoficzny (a potem cała seria HP) - książka ta ogromnie zmieniła mój świat. Dzięki niej pokochałam czytać :) Wcześniej wołami nie dało się mnie zaciągnąć do czytania. Potem Kwiat Pustyni. Czytałam ja po kryjomu bo mama uważała, że jestem za mała na tak poważną książkę. To ona pokazała mi, że poza moim bezpiecznym miasteczkiem istnieje całkiem inny...
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2013)
W tym kwartale jedynie 7 ksiązek, w tym 2 otrzymane w prezencie  Zaplecze Zaplecze  Zemsta Zemsta  Balladyna  Ostatnie życzenie Ostatnie życzenie
10 lata temu