Strażacy. Wezwanie do akcji

Wydawnictwo: Ameet Sp. z o.o.
Bacha85

LEGO® City. Strażacy. Wezwanie do akcji! Alarm w mieście? Bez obaw, wystarczy zadzwonić po straż pożarną LEGO® City. Dzielni strażacy przyjmą każde wyzwanie. Czy trzeba uratować mieszkańców, czy ugasić pożar – nieustraszony zespół zawsze jest na czas! W LEGO City zawsze możesz liczyć na dobrą zabawę! Złóż minifigurki strażaków i i śledź przygody mieszkańców miasta ukrytych na stronach...

LEGO® City. Strażacy. Wezwanie do akcji!

W LEGO City zawsze możesz liczyć na dobrą zabawę! Złóż minifigurki strażaków i i śledź przygody mieszkańców miasta ukrytych na stronach książki. Powodzenia!

źródło opisu: http://www.ameet.pl/produkt/lego-city-strazacy-wezwanie-do-akcji/

źródło okładki: http://www.ameet.pl/produkt/lego-city-strazacy-wezwanie-do-akcji/