Hindmost Stars' Sentry - 1

Wydawnictwo: The Cold Desire
3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
Pretender

Planeta Nubil, mała nic nieznacząca „dziura” na mapie kosmosu, miała to nieszczęście, że jej gwiazda zaczęła umierać. We Wszechświecie, gdzie gwiazdy mają ludzką postać, znalezienie nowej nie powinno przysporzyć większych problemów, a przynajmniej nie większych niż same gwiazdy, szczególnie, że jedyna osoba, która posiadała o nich jakąś wiedzę zmarła, pozostawiając po sobie tylko jeden niezrozumiały rozkaz.
Kai, nieprzejmujący się zupełnie niczym 21-letni chłopak, miał w życiu tego pecha, że ze względu na pochodzenie, wybrano go na osobistego ochroniarza syna władcy świata, Luny. Książę jest, co prawda, diabelnie wręcz uroczy, ale równie mocno irytujący, a na dodatek uważa się za „gwiazdę” i ma denerwujący zwyczaj nie zgadzania się zupełnie na nic. Chcąc uratować Lunę od niechybnej jego zdaniem śmierci, Kai wplącze się w intrygę, która może zmienić losy nie tylko jego świata.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Pretender | 2017-08-11
Przeczytana: 10 sierpnia 2017

Bardzo ciężko się ją czyta, teksty w niektórych miejscach nakładają się na rysunek tak, że nie można ich odczytać.

Na półkach