Code Craft - The Practice of Writing Excellent Code

Rastignac

źródło okładki: https://www.nostarch.com/codecraft.htm

Rastignac | 2017-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2017

Książka nadaje się jedynie dla bardzo początkujących programistów lub menedżerów IT. Wszystkie rozdziały są napisane w formie ogólników i teorii, które mogą czasami nie mieć sensu dla ludzi bez doświadczenia w pracy nad oprogramowaniem. Zdecydowanie nie jest to pozycja dla programisty szukającego konkretnych porad w jaki sposób pisać lepszy jakościowo kod.
Metody zalecane przez autora "trącą myszką". Dla przykładu, proponowany formalny code review przeprowadzany w osobnym pokoju z użyciem papierowego formularza może jedynie rozśmieszyć dzisiejszego programistę.
Nie polecam, strata czasu.

Na półkach