Dyskusje o książce Raki pustelniki

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wyzwanie czytelnicze Lubimyczytać. Temat na maj 2024
Dzięki, kochani, lista afrykańska rośnie :))) @Sea_Of_Darkness Gurnaha mam już od dawna na celowniku, tak samo jak nigeryjskiego noblistę Soyinkę, więc może to jest ten czas, żeby wreszcie nadrobić :) #hall_od_shame @Aguirre Tak zawsze jest z grupami dyskryminowanymi/mniejszościowymi, że najpierw dostają głos zapośredniczony przez członków większości (kobiety — Flaubert,...
20546
5 dni temu
Czytamy w weekend
Rozumiem, też kiedyś sobie nie wyobrażałam, ale, o dziwo, działało, szczególnie w długich podróżach (ewentualnie w drodze do pracy  😃)
36 tyg. temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
Czytamy w weekend
OK, dzięki BagatElko, zaraz sprawdzę :)
Czytamy w weekend
 Zbudzone furie Zbudzone furie Trochę wakacji i nowe wydanie, więc czas na ostatni tom Modyfikowanego węgla.
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2018)
Amy i Isabelle wspaniała, jestem wielbicielką Elizabeth Strout. Ale jeszcze bardziej wielbię Herbjorg Wassmo. Księga Diny to arcydzieło. Reszta w tzw międzyczasie ;) Rzeczywiście troszkę mi zejdzie
Pokazuje 6 z 8
Zobacz kolejne