Dyskusje o książce Cyberiada

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Momenty w książkach jakie do końca życia będziesz pamiętać.
" A oto mój sekret : Jest bardzo prosty. Dobrze widzi sie tylko sercem . Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu "  Mały Książę Mały Książę
3 lata temu
Książki o smokach
Dorzucę jeszcze cykl Draconis memoria Ryana -  Ogień przebudzenia Ogień przebudzenia,  Legion płomienia Legion płomienia i  Cesarstwo popiołów Cesarstwo popiołów
4 lata temu
Gabinet kolekcjonera, czyli wyznania bibliofila
dziękuję bardzo za chęć pomocy jednak mam już wiele zakładek do książek, czasem sama je sobie robiłam i już nie mam gdzie ich trzymać więc przestałam je gromadzić, ale dziękuję i pozdrawiam
2021
5 lata temu
W weekend czytamy..
@Ardel mi się podoba - sporo się dzieje,jeśli podobał ci się I tom to i II powinien przypaść ci do gustu.
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2014)
Trochę kupione i trochę w prezencie :D  Chłopcy 3. Zguba  Na wojnie nie ma niewinnych  Krwawy Węzeł  Nikt  Pirat  Sekretny układ  Supersmutna i prawdziwa historia miłosna
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2014)
moje lektury na ten semestr (znaczy te co już zaczełam)  Idee chemii kwantowej Idee chemii kwantowej  Biochemia Harpera ilustrowana Biochemia Harpera ilustrowana
9 lata temu
Pokazuje 6 z 13