Bagnety Krajów Skandynawskich

Wydawnictwo: Madex
shogun

Bagnety Krajów Skandynawskich - to unikalna publikacja z rozbudowanym kontekstem historycznym, ilustrowana setkami zdjęć wysokiej jakości. W pracy nad książką brali czynny udział: Tadeusz Królikiewicz, Per Holmbäck, Ralph E. Cobb, Thomas Albrecht oraz Rune Wemberg. Publikacja w formacie A4 - 204 stron, waga - 1,5 kg. Wydanie I - 2016, ISBN 978-83-937680-4-2. - Rozbudowany opis 70 bagnetów -...

- Rozbudowany opis 70 bagnetów
- Profesjonalne zdjęcia
- Kontekst historyczny
- Historia rozwoju, zastosowanie
- Oznaczenia pułkowe

źródło opisu: http://januszjaroslawski.pl/

źródło okładki: google

wz34 | 2017-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2017

Super katalog-album na światowym poziomie.

Bayo_pietka | 2017-05-02

Temat niszowy a książka bardzo dobra!

Rybak | 2017-04-18
Przeczytana: 18 kwietnia 2017