Droga do szczęścia

Seria: Harlequin Orchidea
Wydawnictwo: Harlequin
miłość, uczucia

To nie był ani zwykły dom, ani też zwyczajna rodzina. Walkerowie wychowywali nie tylko własne dzieci. Pomagali stanąć na nogi także tym, których życie źle potraktowało. Molly Walker uznaje, że na przyjęciu zorganizowanym na cześć jej rodziców nie powinno zabraknąć żadnego z dawnych wychowanków. Jedynie Kyle Reeves zdecydowanie odmawia wzięcia udziału w uroczystości. Molly postanawia odwiedzić go w dalekim Tennessee i sprawdzić, co się za tym kryje.

źródło opisu: nota wydawcy

klaudja17 | 2015-12-11