Octopus pie vol 3

Cykl: Octopus pie (tom 3)
Wydawnictwo: Image Comics
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
angielski
krasnylud

Dalszy ciąg historii Eve, Hannah, Marka i Willa oraz całej reszty dziwacznych ludzi zaludniających ten świat. Przygody dalej są po ludzku głupie i dziwne, ale czasem problemy stają się przerażająco prawdziwe.

źródło opisu: Opis autorski

krasnylud | 2016-12-16
Przeczytana: 16 grudnia 2016

Pojawia się Jane (którą bardzo polubię nieco później)! I tu po raz pierwszy chyba widać, że niektóre problemy ciągną się za bohaterami. Pojawiają się rysy. I rozstania, całkiem bolesne. Od tego "tomu" (bo pierwsze czytanie było w internecie) tak naprawdę zaczął mnie ten komiks chwytać za serce. I nie przestał

Na półkach