rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Co wolisz?
Jowisz Horror czy thriller?
3 dni temu
Książki, które czytamy z zapartym tchem.
Dzieci Ireny Sendlerowej czytałam nie raz :) świetna książka
25 tyg. temu
Dziesięć pytań do czytelnika
1. Jaka jest Twoja ulubiona książka? Hrabia Monte Christo 2. Jaki jest Twój ulubiony autor? Aleksander Dumas (ojciec), Agata Christie, Lucy Maud Montgomery, Guillaume Musso 3. Jaki gatunek literacki lubisz najbardziej? Najczęściej zaczytuję się w klasyce, thrillerach i kryminałach 4. Jak często kupujesz/zdobywasz nowe książki? Nie mam określonej częstotliwości, nieraz...
2 lata temu
Książki których nie przestajecie czytać
Trochę by się znalazło. Harry Potter Władca Pierścieni Hobbit Boczne Drogi Chmielewskiej (czytanie pod koniec maja/na początku czerwca już chyba stało się moją tradycją) Wszystko Czerwone Chmielewskiej (pana Muldgaarda mogę cytować o każdej porze dnia i nocy) Wylęgarnia, Łowcy Żambocha i pewnie jeszcze sporo innych.
2 lata temu
Najpiękniejsze książki o miłości...
 Veiled Innocence Veiled Innocence Będę to powtarzać wszędzie - jest to najlepszy romans jaki przeczytałam w życiu, a było ich bardzo dużo, od klasyków aż po współczesne. O zakazanej miłości. I to jak niezwykłej! ;) Jest w Internecie w pdf-ie nieoficjalne tłumaczenie.  It Ends with Us
4 lata temu
Aż płakać się chcę!
 Nędznicy Nędznicy  Katedra Marii Panny w Paryżu Katedra Marii Panny w Paryżu  O psie, który jeździł koleją O psie, który jeździł koleją  Biały Kieł
4 lata temu
Pokazuje 6 z 37