Wiersze mojego dzieciństwa

Wydawnictwo: Damidos
Ula

"Wiersze mojego dzieciństwa" to książka powstała z myślą o przybliżeniu dzieciom tych wierszy czołowych polskich autorów, które z pewnością pamięta każdy z nas, dziś już dorosłych osób. To również prezent dla rodziców, aby przypomnieli sobie czasy własnego dzieciństwa. Książka zawiera klasyczne wiersze autorów literatury dziecięcej. Są wśród nich Konopnicka, Fredro, Jachowicz czy...

Książka zawiera klasyczne wiersze autorów literatury dziecięcej. Są wśród nich Konopnicka, Fredro, Jachowicz czy Bełza.

Publikacja została wzbogacona fantastycznymi, lekkimi jak same wiersze ilustracjami, nabiera nowego uroku.

Ula | 2016-10-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Olusiowe