Sielanki z Gajem zielonym

Wydawnictwo: Instytut Badań Literackich PAN

Biblioteka Pisarzy Staropolskich prezentuje nowocześnie opracowane edycje ważnych dzieł literatury dawnej. Tomiki z tej serii, łączące cechy wydania krytycznego i popularnego, przeznaczone są zarówno dla historyków literatury, jak i studentów, uczniów oraz wszystkich, których interesuje przeszłość naszej kultury. Sielanki z Gajem zielonym a idylliczna kraina pasterzy a poetów oraz poetyckie cmentarzysko: sielanki i nagrobki zapomnianego autora.

Marta Godzisz | 2013-02-25
Na półkach: Przeczytane, 2013, Studia