Akademia rysowania 7-latka

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Drodzy Rodzice! Książki z prezentowanej serii dla 4-, 5-, 6- i 7-latków to doskonały sposób nauki rysowania. "Akademia rysowania" przyda się dzieciom, które bardzo lubią rysować i tym, które potrzebują zachęty, bo zraziły się pierwszymi nieudanymi próbami. Rysując po śladzie, dorysowując brakujące elementy, poznając kolejne etapy powstawania obrazka, mały artysta krok po kroku uczy się...

Drodzy Rodzice!

Książki z prezentowanej serii dla 4-, 5-, 6- i 7-latków to doskonały sposób nauki rysowania. "Akademia rysowania" przyda się dzieciom, które bardzo lubią rysować i tym, które potrzebują zachęty, bo zraziły się pierwszymi nieudanymi próbami. Rysując po śladzie, dorysowując brakujące elementy, poznając kolejne etapy powstawania obrazka, mały artysta krok po kroku uczy się rysować zwierzęta, postacie i pojazdy. Zyskując większą sprawność manualną, dziecko coraz lepiej radzi sobie ze szkicowaniem trudniejszych obrazków, a rysowanie sprawia mu ogromną przyjemność. Dodatkowo barwne kontury w kompozycjach do pokolorowania uczą dziecko właściwego doboru barw i wypełniania kolorem całej powierzchni rysunków.
Ukończenie kursu "Akademii rysowania" gwarantuje dużą stawkę rozrywki kształcącej wyobraźnię i zdolności manualne dziecka.