Wyrazy. Akademia przedszkolaka

Seria: Akademia Przedszkolaka
Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Jak pomóc dzieciom stawiać pierwsze kroki w nauce pisania i liczenia? Jak wypracować ładny charakter dziecięcego pisma? Polecamy książeczki z serii „Akademia przedszkolaka”: „Szlaczki” , „Literki”, "Cyferki" i "Wyrazy". Tutaj dziecko zaczyna naukę pisania od prostych ćwiczeń w rysowaniu po śladzie, poznaje kształty liter i cyfr, pisze pierwsze wyrazy. Nauka ma tu formę zabawy, by pisanie i liczenie nie kojarzyły się ze żmudnym obowiązkiem, ale z przyjemnością i rozrywką.