Integracja z klientem

Tłumaczenie: Joanna Boguszewska
Wydawnictwo: Logos
Customer Intimacy
biznes, finanse

W książce autor wyraża przekonanie, że firmy, które poprzestają na zaspokajaniu podstawowych potrzeb klienta, nie robią wszystkiego, co powinny. Następnie podaje wiele przykładów dużych i małych firm, które poznały tajemnicę budowania i podtrzymywania bliskich więzi z klientami. Dowiesz się w jaki sposób niektóre firmy przeobraziły swój sposób myslenia i umocniły najważniejsze relacje z klientami, jednocześnie zwiększając zyski. Ponadto autor podaje szczegółowy plan tworzenia tego typu więzi.