Spider-Woman Vol 5 #10 - The Last Days of Spider Woman

komiksy
angielski
Wkp

THE LAST DAYS OF SPIDER-WOMAN

• Spider-Woman’s roadtrip across the country continues, as she pays a visit to THE ALAMO!

• Not even Spider-Woman and her RAGTAG CREW OF BEN URICH AND THE PORCUPINE are safe from SECRET WARS, though.

źródło opisu: http://marvel.wikia.com/wiki/Spider-Woman_Vol_5_10

źródło okładki: marvel.com

Wkp | 2015-12-12
Przeczytana: 12 grudnia 2015

OSTATNIE DNI SPIDER-WOMAN

Kolejna spider-nuda. Tak najkrócej podsumowałbym ten zeszyt. Nuda i dużo głupich pomysłów.

Black Widow zabiera Spider-Woman pokazać jej koniec świata i nakłonić ją do walki o multiwszechświat. Zanim jednak to nastąpi, nasza bohaterka zmierzy się z zmobie, które powstały z jedzenia mięsa i krową zamienioną w Hulka…

Brzmi debilnie i tak jest. Graficznie także wiele brakuje do doskonałości. Prosta kreska, czasem mająca swoje momenty, częściej nie… Ot komiks do zapchania rynku wydawniczego, którego twórcy powinni się wstydzić. I nawet zapowiadana ciąża Spider-Woman nie jest niczym, co przyciągnęłoby mnie do tej serii.