Dyskusje o książce Korzenie zła

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
72031
6 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (grudzień 2017)
KUPIĘ - książki Marty Kisiel. Płacę z góry na konto :)
6 lata temu
Czytamy w weekend
Zeby umilic ten nie najlepiej zapowiadajacy sie weekend.  Przyjaciele i rywale Przyjaciele i rywale
Czytamy w weekend
W drugi weekend majowy po pracy, zgodnie z prognozą pogody  Monsun przychodzi dwa razy. Podróż szlakiem pieprzu przez Keralę, Oman i Zanzibar Monsun przychodzi dwa razy. Podróż szlakiem pieprzu przez Keralę, Oman i Zanzibar a do tego ...
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu
[Zakończony] Drogi ja z przeszłości - wygraj książki "Jesteś złem" i "Korzenie zła".
Heh człowiek robi się powoli sławny, może czas zacząć książki pisać. Ale mniejsza o to. Sławny czy nie, Bury pozdrawia i gratuluje wygranej