Historie biblijne

Wydawnictwo: Święty Wojciech
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
emik84

Małe książeczki do kąpieli, pełne zabawnych opowieści, które w kolorowy sposób przybliżą dzieciom Biblię i Ewangelie, adresowane do najmłodszych.
Wykonane z materiału nieprzepuszczającego wody, do wielokrotnego użytku.
Czytaj i baw się Twoją książką do kąpieli!

emik84 | 2015-09-27

Jak się okazuje czytać można wszędzie, nawet w kąpieli nie obawiając się zamoczenia delikatnych papierowych karteczek. Wydawnictwo Święty Wojciech stworzyło bowiem dla maluchów bogatą w kolory i ciekawą treść serię małych książeczek kąpielowych.

W każdej z książeczek na pierwszy plan wysuwają się piękne dziecięce ilustracje, pełne kolorów, proste i wesołe. Naprawdę bardzo przyjemnie się na nie patrzy i wręcz nie mogą się nie podobać dzieciom. Oprócz ilustracji każda książeczka zawiera niezbyt długie opowieści wywodzące się z Biblii i Ewangelii. Napisano je dużą czcionką i przystępnym językiem więc maluchy mogą przy okazji zabawy dowiedzieć się kilku wartościowych i ciekawych rzeczy.

Książeczka jest bardzo mięciutka i miła w dotyku, a w jej wnętrzu wyczuwa się gąbkę. Krawędzie nie są ani twarde ani ostre co niestety czasem można znaleźć w innych książeczkach tego typu. Jest oczywiście wodoodporna i z czystym sercem po kilku kąpielach mogę dodać, że kolorki nie bledną a tworzywo z...