Bajki o Księżniczkach

Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM
bajka, księżniczka
bajki
Anna Ja

Za siedmioma morzami, za siedmioma górami żyje sobie księżniczka. Ale nie jest to ani Królewna Śnieżka, ani Kopciuszek, ani Śpiąca Królewna.
Księżniczka Zuzia to dziewczynka taka jak Ty! Mieszka w zamku i nosi koronę, ale chodzi do przedszkola, ma swojego ulubionego kotka i mnóstwo przyjaciół! Poznaj jej przygody, i te niezwykłe, i te całkiem zwyczajne.

źródło opisu: Wydawnictwo SBM, 2015

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-sbm.pl

AniNa_B | 2018-10-20
Przeczytana: 03 września 2017

Smutna ale ciekawa. Fajnie się ją czytało.

Lorak1981 | 2016-10-26

Książkę przeczytałem z moją 5-letnią córcią - jak zaczęliśmy, tak skończyliśmy. Po prostu świetna książka na wieczorne czytanie. Dzięki niej, każda dziewczynka może się poczuć jak księżniczka :)

anah83 | 2016-04-12

Można przeczytać, ale bajki nie wciągnęły ani mnie, ani moich "księżniczek" na tyle mocno by do nich wracać...

Anna Ja | 2015-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2015

Ciekawa książeczka o Królewnie Zuzi, jej przygodach w przedszkolu, w domu - znaczy się w pałacu. Pogodna, pełna pozytywnych emocji. Polecam wszystkim rodzicom małych księżniczek :)