Pokój będzie ostatnim słowem

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Stanisława BM
religia
Inka

Ta książka przynosi odpoczynek naszemu wyczerpanemu światu. Książki siostry Emmanuel zawsze dawały dużo nadziei i "Pokój będzie ostatnim słowem" nie zawodzi oczekiwań. Niektóre historie pochodzą z jej własnego życia, inne zostały zaczerpnięte z życia świętych, takich jak ojciec Pio czy Matka Teresa, jeszcze inne opisują ludzi, którzy dosłownie wyszli z piekła, by głosić Dobrą Nowinę....

Ta książka przynosi odpoczynek naszemu wyczerpanemu światu.

Książki siostry Emmanuel zawsze dawały dużo nadziei i "Pokój będzie ostatnim słowem" nie zawodzi oczekiwań. Niektóre historie pochodzą z jej własnego życia, inne zostały zaczerpnięte z życia świętych, takich jak ojciec Pio czy Matka Teresa, jeszcze inne opisują ludzi, którzy dosłownie wyszli z piekła, by głosić Dobrą Nowinę. Wszystkie zebrane na całym świecie historie są pasjonujące, gdyż odpowiadają na pytanie, które niepokoi nasz świat: jak znaleźć pokój, ten prawdziwy?

Jeśli bierzecie tę książkę do ręki, przygotujcie się, że nie będziecie tej nocy spali, bo nie da się od niej oderwać! Mimo to czytajcie ją powoli, fragmentami, rozdział dziennie, żeby móc przyjąć całe jej bogactwo. To ewangelia współczesnych czasów!

źródło opisu: http://www.matras.pl/pokoj-bedzie-ostatnim-slowem,p,236264

źródło okładki: http://sklep.stanislawbm.pl/pl/p/Pokoj-bedzie-ostatnim-slowem/1509

Marchewka | 2019-08-05
Przeczytana: 03 sierpnia 2019

Po prostu nie można się oderwać! Polecam każdemu kto szuka pokoju!

kineczka34 | 2017-05-14